Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Cleo’s Heart

Виробник НетГейм пропонує своїм клієнтам познайомитися з Клеопатрою. Ця прекрасна дама, остання цариця Єгипту, стала головною героїнею ігрового автомата Cleo's Heart. Запустивши його, гравець зможе особисто побачити давньоєгипетські будівлі, в яких, напевно, заховані скарби. Щоб отримати їх, гравець має взяти участь у цікавих ігрових опціях, якими наділений автомат. Весела та динамічна гра обов'язково принесе учаснику гарні призи.

🚀 Огляд відеослота Cleo's Heart

Для того щоб відтворити епоху, виробник наділив гральні автомати онлайн Cleo's Heart відповідним оформленням. Тому на екрані можна побачити вхід у гробницю. На тлі цієї ілюстрації, що створює відповідну атмосферу, знаходиться поле автомата.

Його складає 5 ігрових барабанів. Особливість автомата Cleo's Heart у тому, що барабани мають не однакову кількість осередків під призові знаки. Перший і п'ятий барабан складається із трьох осередків, а центральні барабани мають по 4. В автоматі також не використовуються ігрові лінії. Натомість гравцям пропонується 576 варіантів для побудови призових ланцюжків.

Як ігрова символіка в автоматі Cleo's Heart використовується як стандартний набір карткових знаків, так і тематичні зображення. Карти відповідають загальному оформленню. Серед тематичних зображень є такі, як кішка, жук-скарабей, старовинний амулет. Дарувати призи всі ці базові знаки за стандартними правилами. Виграш нараховується після того, як кілька символів одного типу випаде на сусідніх осередках. Призова комбінація може стартувати і на першому осередку зліва, і навпаки.

Навігаційна панель у слоті Cleo's Heart також має стандартну структуру. Складається з функціональних кнопок та інформаційних вікон. Спочатку гравцеві слід вибрати клавішу, яка відкриває розділ із правилами грального автомата. Після їх вивчення можна переходити до зміни ігрових показників, а також налаштувань користувача. Зробивши це, учасник може активувати ігрові обертання у різних режимах. Доступні звичайні запуски, активація спинів відразу за максимальними ставками та автоматичні обертання.

🎰 Бонуси ігрового автомата Cleo's Heart

Відеослот має не лише базові знаки. У ньому також є спеціальні символи, що виконують додаткові функції. Дикий в автоматі зображений Клеопатрою. Під час ігрового процесу він може з'явитися лише на 2, 3 та 4 барабані. Вайлд здатний замінювати собою базові зображення, а це допоможе геймерові побудувати більше призових поєднань.

Бонусний символ у Cleo's Heart зображений серцем. Він з'являється у місці поля. І при випаданні 3 таких піктограм запуститься тур із 8 безкоштовних обертань.

Ще однією особливістю ігрового слота є те, що будь-якої миті один з базових знаків може отримати функції стекового. Він з'являтиметься на барабанах під номером 2, 3 та 4.

💎 Висновок

Ігровий автомат Cleo's Heart познайомить геймерів із єгипетською царицею, яка відкриє для них цікаві бонусні раунди.