Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Dazzle Me

Dazzle Me це яскраві гральні автомати онлайн від виробника Netent. У відеослоті задіяно набір класичних ігрових знаків. Вони формуватимуть виграшні послідовності за простими правилами. При цьому в автоматі діє незвичайна структура із великою кількістю ігрових ліній для виплат. Але отримати виплати можна не лише в основних ігрових спинах автомата. У ньому також задіяні знаки із розширеними можливостями. З їхньою допомогою активуються цікаві бонусні опції. Показник повернення ставок ігрового відеослоту складає 96,9%.

🚀 Загальна характеристика автомата Dazzle Me

Ігровий слот має просте, але гарне оформлення. Його фон для ігрового поля виконаний у блакитних відтінках. Ця картина прикрашена відблисками різних кольорів. У центрі екрану знаходиться ігрове поле автомата, поряд з яким – логотип Dazzle Me, виконаний золотими відтінками.

Структура ігрового автомата є нестандартною. Її становлять 5 ігрових барабанів. Кожен має різну кількість осередків під символи. Коли вони не рухаються, на перших двох ігрових барабанах задіяно по 3 осередки. На третьому та четвертому випадає по 4 ігрові піктограми, а п'ятий барабан складається із 5 п'яти осередків. Ще структуру грального автомата входить 76 активних ліній на виплати. Їхня кількість виставлена за замовчуванням, тому регулювати цей ігровий показник не можна.

🎰 Функціональна панель ігрового автомата Dazzle Me

Для зміни інших ігрових показників у слоті передбачені спеціальні кнопки. Усі вони перебувають під ігровим полем. Клавішами зліва можна відрегулювати розмір ставки, увійти до інформаційного розділу. Центральними кнопками запускаються ігрові спини. Доступні ручні ігрові запуски, автоматичні, є гра за максимальними ставками. Справа знаходяться вікна, що відображають основні показники, що змінюються під час ігрових спинів.

☝ Як отримати виграші в автоматі

Виплати в основних ігрових спинах слота Dazzle Me дають його звичайні знаки. Серед них є 4 дорогоцінні камені різних кольорів. Ще є зображення дзвіночка та сімки червоного кольору. Кожен ігровий символ якісно промальований, виконаний у стиль мультфільму. Ігрові символи відрізняються своїми коефіцієнтами, що впливають розмір нагороди.

Призовими вважаються ланцюжки, до яких входить 2 або 3 ідентичні знаки. Символи мають опинитися на одній ігровій лінії. Їхній ланцюжок стартує на першій ігровій позиції ліворуч і рухається праворуч. Таких послідовностей в одному ігровому обертанні може бути кілька. Якщо вони опиняться на різних ігрових лініях, виплати підсумовуються.

💰 Бонуси ігрового автомата

Два знаки ігрового відеослота мають особливі функції. Дикий ігровий автомат зображений діамантом. Відповідає за активацію бонусної опції. У цій нагоді ігрові барабани автомата Dazzle Me будуть зайняті вайлдами. Дикі не принесуть виплати самостійно. Але вони будуть замінювати собою звичайні ігрові піктограми. Так вайлди добудують більше вдалих поєднань. Такі символи можуть випасти у будь-якому ігровому спині та будь-яких позиціях.

Скаттер ігрового автомата Dazzle Me представлено відповідним словом. Також не дарує нагороди за загальними правилами. Але скаттер здатний активувати тури безкоштовних ігрових обертань. На кількість фриспінів впливає число знаків розкиду, що з'явилися на ігровому полі. За 3 скаттери належить 8 фриспінів, за 4 - 12, а за 5 - 16. У ході фриспінів автомата також активується бонусна функція. Вона припускає, що на сусідніх ігрових барабанах 1-4 копіюватимуться символи.

💎 Висновок

Dazzle Me – це ігровий відеослот з оригінальною структурою, яскравим дизайном, зручною навігаційною панеллю. Автомат має спеціальні знаки, а також різні види призових опцій.