Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Dolphins Pearl Deluxe

Dolphins Pearl Deluxe нова версія відеослота від виробника Novomatic. Єдиною відмінністю нового автомата є те, що у ньому використовується збільшена кількість ліній. Інші ігрові характеристики залишилися такими самими. У ньому передбачено прості правила створення призових комбінацій. Також апарати онлайн мають спеціальні символи, які запускають фриспіни, є раунд на подвоєння. Теоретичний показник повернення ставок слота становить 95, 13%.

🚀 Загальний опис автомата

Зовнішній вигляд слота мало змінився. Тому на екрані геймери побачать морське дно. Над синіми водами розташовується стилізований логотип автомата Dolphins Pearl Deluxe. А нижче є ігрове поле. Його структуру складають 5 барабанів, що перетинаються 10 активними лініями. Їхнє функціонування контролюється спеціальними цифрами різних кольорів. Ці цифри знаходяться із двох сторін від ігрового поля.

Ознайомлення з автоматом слід розпочати з його навігаційної панелі. Вона зазвичай розташовується під барабанами. Тут є клавіші для регулювання налаштувань користувача. Також є кнопка, що відкриває розділ із правилами. У ньому можна ознайомитися із загальною інформацією про слот. Для зміни ігрових показників також є спеціальні кнопки. Ними виставляється кількість активних ліній, номінал монет, розмір ставки.

🎰 Правила ігрового слота

В автоматі діють і базові, і особливі знаки. Базові випадатимуть під час основних обертань. Вони також поділяються на дві групи, виходячи з їхньої цінності. Найбільш вигідними є тематичні зображення. Це морські жителі, якісно та детально промальовані. Інші символи слота - це карткові номінали різних кольорів, які мають менші коефіцієнти.

Усі символи приносять виграші за правилами. Для цього необхідно зібрати на одній активній лінії кілька символів одного типу. Комбінація стартує на першій позиції зліва. Таких ланцюжків в одному обертанні може бути кілька. При появі на одній лінії зараховується тільки найдовша. Сума виграшу за поєднання визначається перемноженням ставки на коефіцієнти символів.

💰 Бонуси ігрового автомата Dolphins Pearl Deluxe

Спеціальних символів у слоті 2. Це вайлд та скаттер. Дикий знак зображений дельфіном. Він приносить виграші, формуючи комбінації за стандартними правилами. Ще вайлд допоможе добудувати послідовності, замінивши невигідні рядові зображення. Поєднання, у яких бере участь дикий символ, приносять виплати з множником х2.

Скаттер автомата представлений перлиною у черепашці. Його особливість у цьому, що може створювати послідовності без прив'язки до лініям. З'явившись на будь-яких позиціях, скаттер також зможе запустити тур фриспінів. Для цього потрібно, щоб випало не менше 3 перлин. Гравець отримає доступ до 15 безкоштовних обертів. Виграші, отримані у цих турах, видаються з потрійним множником. Вайлди, що випадають під час фриспінів, приносять виграші з мультиплікатором х6. При новій появі скаттерів на ігровому полі фріспіни перезапускаються.

Після успішного завершення основного обертання Dolphins Pearl Deluxe відкривається доступ до ризикованого етапу. Якщо гравець бажає взяти участь у ньому, то повинен натиснути на відповідну клавішу. Тут геймеру потрібно відгадати колір перевернутої карти. Якщо він зробить правильний вибір, отримає подвоєну нагороду.

💎 Висновок

Автомат Dolphins Pearl Deluxe зможе порадувати геймерів якісними ілюстраціями, стандартними правилами, наявністю спеціальних символів, призових турів.