Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Fruit Cocktail

Ігрові автомати від 1 гривні Fruit Cocktail випущені компанією Igrosoft і більш знайомий геймерам за назвою Полунички. Він наділений яскравим дизайном, а як його призова символіка виступають зображення різних фруктів і ягід. В автоматі діє проста структура. Тому призові комбінації формуються за класичними правилами. Більш комфортним ігровий процес зробить стандартна навігаційна панель слота. У ньому задіяні символи з особливими функціями, один з яких запускає цікавий бонусний тур.

🚀 Огляд автомата Fruit Cocktail

Слот наділений тематичним дизайном. Фон для ігрового поля виконаний у блакитному кольорі. Це зображення коктейлю, в якому є кубик льоду та полуничка. Вона знаходиться у нижній частині екрана. Над нею розташовується ігрове поле. В автоматі Fruit Cocktail воно має стандартну структуру, в яку входить 5 барабанів та 9 ліній. На кожному барабані є 3 позиції для символів. А за функціонування ліній відповідають різнокольорові цифри, які розташовані з двох сторін від ігрового поля.

Оскільки тема слота пов'язана з коктейлем, його ігрова символіка представлена різними фруктами і ягодами. Серед них є персики, яблука, груші, вишні, кавуни, лимони. Кожен із цих символів має певну цінність, яка враховується при нарахуванні виплати.

☝ Правила відеослоту

Щоб отримати в автоматі нагороду, потрібно зібрати поєднання кількох однакових знаків. Ідентичні символи випадуть на одній ігровій лінії. При цьому один із символів повинен знаходитися на першому або п'ятому барабані. Розмір виплати визначається перемноженням таких показників, як ставка та коефіцієнти вдалих зображень із ланцюжка. В одному спині може сформуватися і кілька таких ланцюжків.

Ігровий відеослот оснащений простою навігаційною панеллю. Усі її кнопки гравець знайде під барабанами. Деякі з них можуть регулювати налаштування користувача. Також тут є кнопки для зміни ігрових показників. З їхньою допомогою виставляється кількість ігрових ліній, розмір ставки. Після всіх змін можна переходити до активації обертання. Зробити це можна в одному з кількох режимів, для кожного передбачена кнопка.

🎰 Бонуси автомата Fruit Cocktail

Ігровий слот має дві спеціальні символи. Його дикий зображений коктейлем. Він допомагає добудувати більше вдалих поєднань. Для цього вайлд замінятиме собою інші символи. Дикий замінює лише рядові знаки.

Бонусний знак автомата це піктограма полунички, яка запускає призовий тур. Для цього потрібно, щоб на ігровому полі випало щонайменше 3 бульбочки. Бонусна гра активується на екрані. Тут з'явиться 3 барабани, оточені ланцюжком із символів. Обертання барабанів визначає 3 знаки, після чого по ланцюжку біжить вогник. Далі він зупиняється одному з полів. Якщо зображення на цьому полі збігається із символом на одному з барабанів, ставка учасника множиться у певну кількість разів. Ще на ланцюжку є 4 слова, при попаданні на які завершується один раунд бонусної гри. Усі призи, отримані у цій грі, підсумовуються та після закінчення туру потрапляють на баланс учасника.

Усі виграші, отримані в основних спинах автомата Fruit Cocktail, можна збільшити у ризик-грі. Вона стає доступною після кожного вдалого обертання. Тут геймеру потрібно вибрати серед чотирьох закритих карток. Він повинен вибрати карту, номінал якої старший за карту дилера. За правильну відповідь винагорода, отримана раніше, збільшується вдвічі.

💎 Висновок

Fruit Cocktail це ігровий автомат із яскравим дизайном, стандартною структурою, набором тематичних символів. У слоті діють і спеціальні знаки, запускаються бонусні тури, раунди гри на подвоєння.