Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Garage

Компанія Грасофт готова показати, що час у гаражі може проходити досить весело, якщо зібрати достатню кількість успішних комбінацій. Ігровий автомат онлайн гарантує не лише багато спеціальних функцій, але також постійну зміну локації. У Garage для того, щоб виконати всі ігрові завдання, доведеться слухати персонажа і разом з ним проходити уготовлену сюжетну лінію.

🚀 Основні характеристики

На полі в ігровому автоматі гравцеві потрібно познайомитися з усіма тематичними символами, які приносять виграш. Початкова локація Garage відправляє користувача на вулиці, а для того, щоб можна було потрапити в гараж, доведеться активувати бонусний раунд. В ігровому автоматі на екрані є інформаційні вставки, а також позначки з ігровими лініями. Garage передбачає серію звукових вставок після кожної виграшної комбінації. У слоті початкова картинка припускає чимало ілюстрацій.

У Garage закладено 5 барабанів та 9 ігрових ліній.

Персонаж в ігровому автоматі пропонує гравцеві вказати ігрові показники перед запуском обертань. Варіація ставки позначається bet one. Lines допомагає призначити кількість активних ліній. Якщо геймер скористається опцією max bet, параметри будуть переведені на максимальний рівень. При використанні spin очікується, що всі спини проходитимуть у стандартному режимі. Для того щоб гра почалася в автоматичному режимі, доведеться скористатися autoplay. Всі ігрові правила варто дізнатися в розділі info, де також є таблиця з коефіцієнтами по кожному знаку в ігровому автоматі.

🎰 Спеціальні символи

Для множення ігрових бонусів на 2 у ігровому автоматі є тур на подвоєння. Його активація починається після випадання успішного спину. У геймера буде один шанс, щоб переграти суперника, який вибере одну із 5 карт. Якщо користувач виявиться правим, він зможе забрати виграш.

Ключі вайлд, і він здатний зробити будь-яку виграшну комбінацію завершеною, якщо на полі є неповна комбінація.

Дерев'яний ящик активує раунд, де бонуси падають, якщо геймер правильно визначить найрезультативніші ящики.

Замок другий скаттер, і після його випадання відбувається зміна локації, і відвідувач опиняється у гаражі, де потрібно правильно підібрати ключі до замків. Якщо всі дії виявляться вірними, то розпочнеться другий етап із вибором однієї з двох машин.

💎 Висновок

У Garage розгортатиметься захоплююча гра, наповнена яскравими картинками та різними опціями.