Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Island 2

Island 2 - продовження легендарного ігрового автомата від компанії Ігрософт. У цьому слоті сюжет знову присвячений морській пригоді. Геймерів знову зустріне Робінзон на березі, який дуже радий новим мандрівникам. Він уже давно сам живе на безлюдному острові, тому зможе навчити гравців усьому, що знає сам. А ще він допоможе їм знайти схований тут скарб. Яскрава графіка, наявність анімаційних ефектів та захоплюючих функцій автомата робить його привабливим для багатьох геймерів. На нашому сайті ви завжди можете грати в ігрові автомати безкоштовно і без реєстрацій.

🚀 Характеристики ігрового автомата Island 2

Тема безлюдного острова втілилася в дизайні ігрового автомата. Як ігрову локацію виробник обрав морський пейзаж. Тут, серед хвиль, видніються рештки корабля, який зазнав аварії. Також тут можна побачити головний персонаж автомата. Це бородатий Робінзон, який ліг на греблю. Він супроводжуватиме учасника під час усього ігрового процесу.

У верхній частині дисплея красується назва автомата Island 2, а під ним розташувалося його поле. У його структуру входить 5 барабанів та 9 ігрових ліній для виплат. Ігровий процес починається з ознайомлення з навігаційною панеллю. Її кнопки знаходяться у нижній частині екрана. З їхньою допомогою виставляється розмір ставки на обертання, а також кількість активних ліній. Якщо геймер упевнений у своїх силах і бажає одразу грати за максимальними показниками, то може вибрати відповідний режим запуску. Ручний режим активації ігрових спинів починається кнопкою Старт. Альтернативою виступають автоматичні спини. Автообертання не обмежені, вони можуть зупинитися лише після того, як ігровий баланс учасника спорожніє.

Головною метою ігрового автомата Island 2 є створення призових поєднань із ідентичних символів. Виграшними вважаються послідовності з кількох знаків одного типу, які не перериваються іншими символами та починаються на будь-якому крайньому барабані. Як призова символіка в автоматі використовуються зображення, що відповідають його сюжету. Тут є штурвал, пляшка, чайка, рятувальний круг, консервна банка.

🎰 Бонусні пропозиції в ігровому автоматі Island 2

Ігровий автомат має кілька спеціальних знаків і бонусних раундів. Символ у вигляді листівки із морським пейзажем активує призовий раунд. Для цього потрібно щоб одночасно випало кілька таких листівок. Після їх випадання відкриється додаткове поле, а там головний герой на плоту. Його завданням, як і завданням геймера, буде дістатися острова. Для цього необхідно буде уникати плавників акул, вибираючи плавці дельфінів. Якщо гравець таки потрапить на акулу, то вийде із цього раунду. А якщо вони вгадають всіх дельфінів, то отримають призи і потраплять у супер-гру, в якому вибиратимуть із двох пальм.

Після успішних комбінацій в автоматі Island 2 відкривається традиційний раунд на подвоєння.

💎 Висновок

Island 2 - ігровий слот з динамічним сюжетом, цікавими функціями та колоритним персонажем.