Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Space Wars

Гральні автомати онлайн Space Wars випустила компанія NetEnt у 2013 році. Слот космічної тематики переносить на простори Всесвіту. Відеоролик під час запуску гри розкриває сюжет. В його основі історія таємничої планети, де вибухнула війна між жителями через кристал всевладдя. Дії відбуваються у відкритому Космосі, спостерігати за якими належить із кабіни летального апарату. Детальна промальовка декоруючих елементів створює відчуття реальності подій, що відбуваються. Візуальні спецефекти підвищують град настрою. Футуристична мелодія звучить у ході ігрового процесу.

🚀 Основні характеристики слота Space Wars

У структурі грального автомата використовується 5 барабанів. Кожен містить 4 позиції, де випадають тематичні символи. Побудова призових комбінацій у відеослоті складає 40 лініях. Їхня кількість у ході розіграшу залишається незмінною. Номери вказані на краях ігрового поля.

У Space Wars діють бонуси: Re-Spin, Stacked Symbols, Wild Substitutions. Вони розширюють рамки геймплей, забезпечуючи часті виграші. Для отримання виплат в ігровому автоматі слід збирати призові комбінації з однакових символів. Нараховуються виграші за встановленими коефіцієнтами.

🎰 Розмір ставки, RTP слота Space Wars

Показник виплат в ігровому автоматі складає 96,75%. На старті гри доведеться визначитися із розміром ставки. Регулюється два параметри. Необхідно встановити 1 з 10 рівнів і вибрати номінал монет в діапазоні від 0,01 до 0,5. Максимальна ставка у Space Wars складає 200 кредитів.

Суму на кону дозволяється змінювати протягом усього ігрового процесу. Розмір ставки впливає виграш. Чим вище показник, тим більша винагорода. Кількість кредитів може змінюватись поступово. Дозволяється застосування максимального значення. Ставка відображається в окремому осередку на екрані відеослота.

☝ Правила та геймплей Space Wars

Символами ігрового автомата є 10 прибульців різного кольору з щупальцями, іклами, вусиками та червоним кристалом. Призові комбінації формуються із 3, 4, 5 однакових знаків. Вони розміщуються зліва направо, починаючи з одного барабана. Структура слота дозволяє збирати одночасно кілька виграшних поєднань. До кожного застосовується індивідуальний коефіцієнт виплат.

У Space Wars діє спеціальний знак - Wild. Його можна побачити тільки на 2-му та 4-му барабанах. Функцією дикого знака є заміна звичайних символів на лініях завершення виграшного поєднання. Самостійно не оплачується.

Після кожної призової комбінації запускається опція Re-Spin. Символи з її складу переміщуються у спеціальну колбу, що знаходиться у правого краю екрана. Під впливом радіоактивних променів вони клонуються та у збільшеній кількості переносяться на ігрове поле. Запускається повторне обертання барабанів, під час якого клоновані знаки йдуть смугами. Дія опції не продовжується, якщо зібрано виграшне поєднання. Вона буде запущена після наступного призового спину. Правила проведення розіграшу та коефіцієнти виплат містяться у довідковому розділі.

💎 Плюси грального автомата Space Wars

Переваги відеослоту:

  • Цікавий сюжет - космічна подорож.
  • Барвиста графіка, яка розкриває тематику та грамотно підібраний музичний супровід
  • Зручний інтерфейс. Панель керування містить стандартний набір кнопок.
  • Присутність вайлда, який збільшує кількість оплачуваних комбінацій.
  • Функція повторного запуску.
  • Зрозумілі правила та можливість проведення ігрового процесу в автоматичному режимі.
  • Високий показ віддачі, що гарантує пристойний дохід.