Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Wild Buffalo

Ігровий автомат Wild Buffalo відкриє для геймерів світ диких прерій та подарує гарні нагороди. Ігровий слот, створений компанією NetGame, познайомить їх із мешканцями прерій. Але тварини не налякають гравців, а навіть допоможуть їм здобути призи. Адже вони є ігровою символікою і збиратимуться у призові ланцюжки. А щоб ігровий процес для геймерів пройшов ще більш динамічно, автор наділив автомат набором цікавих опцій.

🚀 Огляд ігрового автомата Wild Buffalo

Ігрові автомати Wild Buffalo відкривають для учасників дике поле. Картина виглядає реалістично завдяки анімаційним ефектам. Центральне місце на екрані займає ігрове поле, що складається із 5 барабанів. З обох боків від нього є великі тотеми. Активних ліній в ігровому слоті не передбачено. Замість них геймерам пропонується 1024 способи для побудови вдалих поєднань.

Створюватимуть такі послідовності базові ігрові знаки. Серед них є реалістично промальовані буйволи, орли, риси, вовки, ведмеді. Ці ігрові піктограми мають великі коефіцієнти, тому приносять великі призи. Найменші виграші подарують зображення, що мають не таку високу цінність. Вони представлені картковими піктограмами, зображеними у загальній стилістиці автомата.

Виграші у Wild Buffalo покладаються за ланцюжки з кількох однакових знаків. Вони повинні випасти поруч один з одним, не перериваючись піктограмами іншого типу. При цьому стартувати їх комбінація має на крайньому осередку зліва.

Клавіші, що допомагають керувати ігровим процесом Wild Buffalo, знаходиться в нижній частині екрана. Тут є клавіші, що дозволяють виставити розмір ставки, номінал монет. Також є клавіші активації обертань у різних режимах. Доступні ручні запуски спинів, автоматичні та гра відразу за максимальними ставками. Для кожного режиму передбачено окрему кнопку. Для нових гравців є кнопка, що відкриває інформаційний розділ із правилами грального автомата.

🎰 Огляд бонусів ігрового автомата

Дикий символ зображений буйволом. Він може з'являтися тільки на ігрових барабанах під номером 2, 3 і 5. Також вайлд замінює рядові піктограми, тим самим дозволяючи добудувати більше виграшних комбінацій. Ще вайлд може виникати під час бонусного туру. Запустити його допоможе символ розкиду. В ігровому автоматі Wild Buffalo він представлений індіанцем. Скаттер здатний випадати будь-яких осередках ігрового поля. З появою двох таких символів активуються безкоштовні обертання. Цей раунд може складатися з різної кількості фриспінів: 8, 10, 12, 15 із додатковими можливостями. Одна з таких можливостей джек-пот та поява колеса фортуни. Це колесо допоможе збільшити розмір джек-поту. Під час цього туру може виникнути вайлд, який замінює всі ігрові знаки.

💎 Висновки

Wild Buffalo - ігровий автомат, завдяки якому можна побувати в диких преріях та взяти участь у цікавих опціях. Особливі знаки та бонусні розіграші принесуть добрі нагороди.